טופס הצעת מחיר – מחפשים טופס להורדה?

טופס הצעת מחיר להורדה חינם!

אם אתם צריכים טופס הצעת מחיר להורדה חינם, הגעתם למקום הנכון! אתם בעלי עסקים, והלקוח שלכם מחכה להצעת מחיר. עפ"י מחקרים מעמיקים הוכח כי שליחת הצעת מחיר בזמן קצר מעלה את הסיכויים לסגירת ההצעה ב- 90%!.

למה להשתמש בטופס להורדה אם אפשר לשמור את כל ההצעות במערכת מאובטחת

תוכלו למצוא כאן טופס הצעת מחיר להורדה בחינם, ללא צורך בהרשמה או בפרטי אשראי! אבל אנחנו פיתחנו טופס ייעודי שעוזר לך להוציא הצעות מחיר, פשוט נכנסים לקישור הזה, ממלאים את הטופס ומקבלים הצעת מחיר שנראת מעולה בפורמט שמתאים לך! תוכלו כמובן להוריד את הצעת המחיר בפורמט PDF אבל כל היופי זה שברגע שאתם מסיימים ליצור הצעת מחיר תקבלו לינק ייחודי לשיתוף עם הלקוח (דרך ווטספ, אימייל, SMS וכו'), ברגע שהלקוח מקבל הוא לוחץ על הקישור, רואה את כל פרטי ההצעה ויכול לחתום עליה דיגיטלית.

פומרט ההצעה כולל את הלוגו שלכם וצבעים מותאמים, ככה שאתם לא צריכים להתעסק בעריכות מיותרות והכי חשוב תשמרו על כל ההצעות מחיר שלכם זהות, וגם תוכלו לראות את כל ההצעות שייצרתם במקום אחד. תוכלו לסמן איזה הצעה "נסגרה" ואיזה הצעה מחכה לאישור, ככה תדעו לחזור ללקוחות במידת הצורך ותשמרו את כל טפסי ההצעות שלכם במקום אחד (כמו עסק של מקצוענים)

איך ממלאים את הטופס להצעת המחיר

זה פשוט לגמרי ובחינם! נכנסים לקישור הזה, ממלאים את הטופס ומקבלים את ההצעת מחיר שלכם – עם הלוגו שלכם והצבעים של בית העסק.

איזה קובץ מקבלים בסוף?

בסוף מקבלים הצעת מחיר עם לינק ייחודי עם כל פרטי ההצעה, שאותה כמובן אפשר לשמור בפורמט PDF. מתחילים בחינם!

בחרו טופס הצעת מחיר להורדה בחינם

טיפים לגבי הצעות מחיר

איך מוסיפים מע"מ והנחה להצעת מחיר

הוספת הנחה להצעת מחיר: ניתן להוסיף הנחה גורפת להצעת המחיר ע"י ביצוע של שלבים פשוטים: כניסה למערכת תיקתוק הצעות מחיר יצירת הצעת מחיר חדשה /

הצעת מחיר לשיפוץ – דוגמא

מגוון דוגמאות להצעת מחיר לשיפוץ קבלן? שיפוצניק? אם אני אשאל אותך כמה הצעות מחיר הוצאת, וכמה מתוכם סגרת בחודש פברואר 2021 וכמה בחודש פברואר 2022?

הורידו את האפליקציה בחינם

חדש! הכנת כרטיס ביקור דיגיטלי - חינם

מקבלים קישור מאובטח ומשתפים בקלות דרך Whatsapp או מייל

יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלך. צרו כרטיס דיגיטלי בחינם תוך דקה ושתפו עם הלקוחות שלכם (אחרי שיחה, פגישה באינסטגרם, גוגל וכו')!

דילוג לתוכן